Food festival pro celou rodinu nabídne to nejlepší z Moravy

Slavkov u Brna – těšte se na jedinečný Food festival, na kterém si s celou rodinou poslední dubnovou sobotu nejen vychutnáte to nejlepší, co Morava nabízí, ale také zažijete spoustu legrace a zábavy. Celodenní akce potěší malé i velké, zúčastněte se také!

Na krásném místě, v areálu rozkvetlého zámeckého parku, na vás čekají snad jakékoliv dobroty, na které si ve spojení s Moravou vzpomenete. Najdete zde pivo, víno, uzené, sýry, ryby, koláče, čokoládu a další laskominy. Představí se také skvělá pekařka a kuchařka Petra Burianová se svou knihou receptů a nejen gurmáni s nadšením přivítají vítěze klání Gourmet Jižní Morava, kteří nabídnou to nejlepší ze své nabídky. Chybět nebudou ani regionální restaurace, které pro vás uvaří tradiční pokrmy.

To vše doplní bohatý doprovodný program, soutěž ve vaření i poslech tradiční moravské cimbálovky. Pro ty nejmenší návštěvníky budou připraveny zábavné aktivity, včetně oblíbené pátrací hry.

Food festival na zámku Slavkov – Austerlitz se koná v sobotu 30. dubna 2022 od 10 do 16 hodin. Více informací naleznete na facebooku Zámek Slavkov – Austerlitz. Jste srdečně zváni!