VIDEO: Roční holčička uvázla při hře v ložnici, dostat se k ní musela hlídka

Ilustrační foto

BRNO – Chvíle bezmoci a strachu zažila maminka z Bystrce, když její jedenapůlroční holčička zůstala uvězněná v ložnici a nebylo možné se k ní nijak dostat. Nářadí se proto museli chopit strážníci a malou nezbednici vysvobodit.

Dívenka chtěla vyzrát nad maminku tím, že se jí při hře na schovávanou ukryje v ložnici. Když do ní vběhla, dveře se prudce zabouchly a tím se poškodilo otvírání. Matka se k ní marně snažila dostat, jenomže uvnitř místnosti klika vypadla a z předsíně se protáčela. Žena ihned přivolala na pomoc hlídku, která neměla snadnou situaci. Zjistila, že matka se před příjezdem pokoušela odblokovat kování nářadím, čímž zalomila několik šroubů. „Vykopnout dveře nešlo, kdyby za nimi dívka stála. Výsuvný žebřík pro nahlédnutí oknem z ulice nemělo také smysl použít, jelikož byly zataženy nepropustné závěsy a dítě na zavolání nereagovalo,“ popisuje tiskový mluvčí brněnské městské policie Jakub Ghanem.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Strážníci se jali uklidňovat rozrušenou maminku a nakonec díky své šikovnosti i potřebnému vybavení dveře otevřeli. Holčička byla po celou dobu nezvykle klidná a ani ji nepřekvapila přítomnost hlídky. Vše tedy dopadlo na výbornou.