Navštivte Slavnosti dobrého jídla a skvěle si pochutnejte

Přijďte na náměstí Svobody v Brně, kde se konají tradiční Slavnosti dobrého jídla. Nachystána je bohatá nabídka nejen různých dobrot, ale i nápojů. Na své si přijde určitě každý.

Těšte se na rozličné pochutiny a dobroty sladké i slané. Na pití si budete moci vybrat nejen pivo, či víno, ale i míchané drinky v různých variantách. Výběr je opravdu pestrý. A jaká jsou největší lákadla? Například pravé holandské hranolky, domácí paštiky, masové pánve, zabijačkové speciality, špekáčky na pivu, pralinky vlastní výroby, frgály, štramberské uši, sýry, klobásy, ale i slané pochoutky z hmyzu…

Na své si přijdou také nejmenší návštěvníci, pro které je připraven bohatý program. Děti si užijí třeba skákací hrad, výtvarné dílničky, malování na obličej, nebo malování pískem.

Slavnosti dobrého jídla se konají 10.-14. května 2022, prodejní stánky jsou otevřeny každý den od 10 do 19 hodin, maximálně do 22 hodin. Vstup je zdarma. Podrobnější informace naleznete na facebooku zde. Chcete-li si nejen pochutnat, ale také se pobavit, zastavte se, jste srdečně zváni!