Dívku někdo napadl při venčení psa v parčíku v Juliánově, pak se sexuálně ukájel

ilustrační foto

BRNO – Brněnští kriminalisté vyšetřují sexuální napadení nezletilé dívky, které se stalo při venčení psa v pondělí v Juliánově v parčíku ve Slatinské ulici poblíž základní umělecké školy.

Asi třicet minut po čtrnácté hodině zatím neznámý muž dívku v parčíku zezadu napadl a několikrát ji praštil do obličeje. Když upadla na zem, navíc ji několikrát kopnul. Ještě před tím, než došlo k napadení, které mělo sexuální podtext, dívka stačila zavolat svému otci. Ten reagoval okamžitě. Když nemohl sám rychle na místo, alarmoval dva kamarády. Ti možná pachatele vyrušili a záhy dívku našli v parku v bezvědomí. V dáli pak zahlédli odcházejícího pravděpodobného agresora. Policie zveřejnila videozáznam, na kterém byl neznámý muž, který měl být důležitým svědkem nebo pachatelem. „Muž ze záznamu se po jeho zveřejnění přihlásil policistům. Prověřování případu nadále pokračuje. Děkujeme za spolupráci,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.