Rodinné nebeské odpoledne skloubí zábavu i zdraví

Zdroj: Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace

Znojmo – přijďte strávit příjemné odpoledne se spoustou zábavy a zároveň udělejte i něco pro své zdraví! Nemocnice Znojmo a Český červený kříž pořádají Rodinné „nebeské“ odpoledne pro zdraví. Akce je určena pro celou rodinu, malé i velké, nudit se určitě nebudete!

Událost láká na rozmanitý program. Představí se například sportovní kluby ze Znojemska a vy si tak vyzkoušíte sebeobranu. V rámci preventivního programu si vyzkoušíte, jak máte čisté ruce, či si můžete nechat změřit tlak a puls. Děti v rámci zdravovědné edukace poznají anatomii lidského těla a naučí se ošetřovat drobné úrazy, ale také resuscitovat.

Ty nejmenší návštěvníky jistě potěší skákací hrad a desetimetrové modely planety Země a Měsíce, které prezentuje Hvězdárna a planetárium Brno. Zajištěno bude také drobné občerstvení zdarma i jídlo a pití v prodeji.

Nenechte si akci ujít! Rodinné „nebeské“ odpoledne pro zdraví se koná ve středu 18.května 2022 od 15.00 a to v zahradě Nemocnice Znojmo na adrese MUDr. Jana Janského 11. Vstup je volný, podrobné informace naleznete na facebooku zde. Jste srdečně zváni!