VIDEO: Dealer vyhodil drogy z okna policistům přímo pod nohy

zdroj: Policie JMK

BRNO – Krajští kriminalisté v tomto týdnu podali státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí do vazby pro jednapadesátiletého muže z Brna. Ten se se nepoučil a znovu prodával pervitin.

Muž z Brna se ocitl v hledáčku policistů v loňském roce, protože se podílel na dovozu léků a červeného fosforu, který se využívá pro výrobu pervitinu. „Kriminalistům se podařilo nashromáždit dostatečné množství důkazních materiálů, takže muže v listopadu obvinili z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. Obviněný muž byl vyšetřován na svobodě a zřejmě si byl tak jistý svou nepolapitelností, že drogy prodával i nadále. Stejně houževnatě pokračovali v dokumentování jeho trestné činnosti i policisté,“ popsal policejní mluvčí David Chaloupka. V pondělí se policisté dozvěděli, že obviněný muž ve svém bytě opět prodává pervitin. Na dveře mu místo dalšího zákazníka zabušila zásahová jednotka. Chtěl se zbavit drog vyhozením z okna, ale okolí domu bylo zajištěné policisty a drogy jim tak padaly přímo k nohám. „V bytě při domovní prohlídce policisté zajistili také vyšší finanční hotovost. Soudce obviněného poslal do vazby,“ doplnil Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.