Během sobotní noci našli strážníci ve Znojmě pohřešovaného chlapce a dívku

ilustrační foto: Městská policie Znojmo

ZNOJMO – Znojemská městská policie přijala v sobotu večer žádost o pomoc policii při pátrání po pohřešovaném třináctiletém chlapci, který se dosud nevrátil ze školy domů.

Motohlídka směřovala do bydliště pohřešovaného chlapce, ale nakonec byl nalezen na ulici Vídeňská třída, kde se zdržoval u svých kamarádů. Strážníci pak převezli chlapce i s otcem na obvodní oddělení policie k dořešení případu. Stálá služba znojemské městské policie přijala v 11 hodin večer další žádost od státní policie o spolupráci při pátrání po sedmnáctileté dívce. Hlídkám do terénu byly předány veškeré informace o pohřešované. Po půlnoci při řešení události na ulici 17. listopadu si strážníci všimli dívky odpovídající popisu od policie. „Dívka byla strážníky předvedena a zároveň předána na obvodní oddělení celorepublikové policie. V rámci spolupráce ji pak strážníci převezli do dětského domova a odevzdali odpovědné osobě,“ uvedla mluvčí Městské policie Znojmo Eva Smutná.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.