Nenechte si i letos ujít letní scénu Divadla Bolka Polívky

Komedie DNA, zdroj: Divadlo Bolka Polívky

Již sedmý ročník Letní scény Divadla Bolka Polívky se opět představí na třech atraktivních lokalitách. Těšte se na kulturní léto se známým divadlem, které si užijete pod širým nebem!

Série vystoupení začíná i končí v amfiteátru na Kraví Hoře v Brně. Divadlo Bolka Polívky tu nabídne sérii pozoruhodných titulů, a to nejen z vlastní produkce, ale i těch, které do moravské metropole přivezou spřátelené soubory z Prahy či Ostravy, ať už Divadlo Petra Bezruče nebo Studio DVA divadlo. Připraveny jsou novinky i osvědčené repertoárové hity. Letní scénu odstartuje černá crazy komedie Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho. Láká-li vás více amfiteátr v Mikulově, můžete tam zhlédnout například rozpustilou frašku Brouk v hlavě, nebo již známou autorskou hru Bolka Polívky s názvem DNA. A pokud se vydáte do Slavkova, pobaví vás na nádvoří zámku komedie Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku.

Buďte u toho! Představení uvidíte v Brně v amfiteátru na Kraví Hoře 11. června – 14. srpna 2022. V amfiteátru v Mikulově 5.-9. července 2022 a na Zámku Slavkov – Austerlitz 12.-13. července 2022. Podrobný program a možnost nákupu vstupenek naleznete na webových stránkách Letní scéna 2022 Divadla Bolka Polívky.