Brno iD získalo druhé místo v soutěži Zlatý erb

Ilustrační foto

BRNO – V královéhradeckém kongresovém centru byly slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže Zlatý erb 2022. Na krásném druhém místě se umístila platforma Brno iD.

„Jsem velmi rád, že odborná porota soutěže Zlatý erb 2022 v letošní silné konkurenci ocenila právě náš e-shop městských služeb Brno iD. Odstup od vítěze byl v bodovém hodnocení velmi malý. Za klíčové nicméně považuji fakt, že odborníci velmi vysoko ocenili užitečnost našich elektronických služeb a jejich inovativnost,“ uvedl 2. náměstek primátorky Tomáš Koláčný.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

E-shop městských služeb využívá na 300 tisíc uživatelů. Nabízí mimo jiné vyřízení šalinkarty, placení odpadů, nákup vstupenek do zoo, městských sportovišť, hvězdárny, spravovat můžete svůj účet v knihovně, k rezidentnímu parkování, nabízí také hlasování v participativním rozpočtu. Město nezahálí, již nyní připravuje připojení služeb muzea včetně zajišťování rezervací a nákupů vstupenek do vily Tugendhat. Veškeré info najdete na jejich webu.