VIDEO: Opilý kaskadér v Mikulově projel kruhovým objezdem rovně. Poničil dvě auta

zdroj: Policie JMK

BŘECLAV – Osmačtyřicetiletý řidič se v Mikulově v pátek hodinu před půlnocí se svým vozem ve vysoké rychlosti pokusil rovně projet kruhovým objezdem.

Při průjezdu kruhovým objezdem napřímo opilý řidič naštěstí jen těsně minul přecházejícího chodce, poničil značku, škrábnul jedno auto, a pak následně tvrdě narazil do jedoucího vozidla zahraničních turistů. Po střetu skončil hazardér s kouřícím automobilem v protisměru a druhý vůz na chodníku. Jakmile se ale po hrůzostrašném karambolu muž vzpamatoval, rozhodl se od nehody jednoduše odejít. Mikulovští policisté byli náhodou jen kousek odtud, a téměř okamžitě se tak za ním mohli vydat. Díky svědkům hlídka ukrývajícího se šoféra nakonec nalezla v nedalekém křoví. Při dechové zkoušce přístroj ukázal hodnotu přes dvě promile alkoholu. „Jeho riskantní jednání je nyní dopravními policisty prošetřováno pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Škoda byla předběžně vyčíslena na 300 tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Petr Vala.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.