Nemocnice TGM Hodonín oslavila 70 let zahradní slavností

foto: Nemocnice TGM Hodonín

HODONÍN – Připomínkou 70. výročí otevření hodonínské nemocnice byla sobotní oslava, která se konala v celém areálu nemocnice. Oslavit to přišlo mnoho příznivců. Připravený byl program, který zaujal malé i velké.

Na úvod zahradní slavnosti promluvili představitelé Jihomoravského kraje a města Hodonína. Ti poděkovali všem zaměstnancům nemocnice za jejich náročnou práci, pogratulovali nemocnici k tak významnému výročí a všem přítomným návštěvníkům popřáli krásnou oslavu. Poté se již program rozjel na plno. Na podiu zahrály soubory Základní umělecké školy Hodonín, ve venkovních prostorách se soutěžilo s policisty, záchranáři, hasiči či zástupci českého červeného kříže. Děti zaujali psí doktoři nebo je pobavili zdravotní klauni. Vnitřní prostory nemocnice patřily preventivním programům, zdravotním pojišťovnám a v rámci Dne otevřených dveří mohli návštěvníci nahlédnout do zákulisí různých oddělení či ambulancí. Mozkový jogging čekal na seniory, ti si společně potrénovali paměť a také vzpomínali na svá pracovní léta v nemocnici. „Milí přátelé Nemocnice TGM Hodonín, popřejme další úspěšné roky existence našemu zdravotnického zařízení. Poděkování za skvělý den patří všem organizátorům, dobrovolníkům i sponzorům za podporu akce,“ uvedla hodonínská nemocnice.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.