Nenechte si ujít jedinečný festival v historickém jádru Boskovic

BOSKOVICE – festival pro židovskou čtvrť

I letos se začátkem července odehraje již XXX. ročník festivalu Boskovice 2022 s podnázvem Festival pro židovskou čtvrť. A v čem je tento festival tak jedinečný a nezaměnitelný? Především v tom, že se z velké části koná v historickém jádru města s židovskou čtvrtí. Nejen zde, ale i v okolí naleznete nejrůznější aktivity nejen z oblasti hudby, ale i divadla, výstavy, autorská čtení, workshopy a další rozmanité akce. Na své si zde přijde opravdu každý. Část workshopů a dílen je věnována i nejmenším návštěvníkům. Nebudete-li mít chuť na kulturní vyžití, navštivte zámecký skleník, občerstvěte se u festivalových stánků, nebo si odpočiňte v místních kavárnách.

Program je velmi pestrý, z hudební oblasti se můžete těšit například na tyto účinkující:
LENKA DUSILOVÁ FEAT. KVĚTY/ GIRLS AGAINST BOYS / UŽ JSME DOMA/ KORJEN/ ART¡G/ TATA BOJS / MIREK KEMEL / OTK / SARAH AND THE ADAMS / LETO S MONIKOU / POST-HUDBA / LAND ÜBER / NĚCO NĚCO / CHVM / PIRESIAN BEACH / DVA / ATLANTIC CABLE / MARTINA TRCHOVÁ / JEŠTĚ JSME SE NEDOHODLI / POZVAKOWSKI / EMIL VIKLICKÝ PAVEL HRUBÝ DUO / DO ŘADY ! / LA BANDA DE CONTENEDOR / OSWALD SCHNEIDER / LYSSA / ČTVRT NA SMRT / THE TURTEV BROTHERS / D2TI DE3T2 / UKWLT / MARIE PUTTNEROVÁ TRIO / PŘETLAK VĚKU / ŽAMBOŠI / PACINO / ŠIMANSKÝ NIESNER / SÖNDÖRGŐ / MMNK / RUDOVOUS / MOTHERFUCIFER / VELLOCET ROLL / CHIEF BROMDEN / SLUT / HUMAN RAMEN / LEBANON / PULSAR / NO.C / KATASTR / STRATEGY OF TENSION / HARU / BIBIONE / SEIN / EROS / RÓŻA

Přijeďte také! Festival se koná 7.-10. července 2022. Podrobný program, informace o vstupenkách, či aktuální a praktické informace naleznete na webových stránkách festivalu zde.