VIDEO: Seniorka okradla spící ženu o tři sta korun

Ilustrační foto

BRNO – I když se říká, že starší lidé by měli mít rozum, toto pořekadlo neplatilo v případě seniorky, která si vyhlédla spící ženu na Dornychu a okradla ji o tři sta korun. I když zapírala, vše natočily kamery, které ji usvědčily.

Společensky unavená žena usnula v neobvyklé pozici, kdy horní část těla měla na betonové zídce a nohy opřené o odpadkový koš. Z kapsy jí trčely bankovky, kterých si všimla šestasedmdesátiletá žena, sehnula se k ní, opatrně je povytáhla a strčila do bundy. Jejího počínání si všimly jak pracovníci dohledového centra, tak kolemjdoucí, kteří seniorku vyzvali, aby obnos vrátila.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Žena poslechla, přesto k ní už spěchali strážníci, kteří ji dostihli v podchodu. Důchodkyně jim tvrdila, že neměla v úmyslu peníze ukrást, což neodpovídalo kamerovému záznamu,“ popisuje tisková mluvčí Markéta Skřivánková. Hlídka kontaktovala spící sedmapadesátiletou ženu, která vypověděla, že v kapse měla tři sta korun. Případ si převzala republiková policie.