Havárie náklaďáku a motorky v Uhelné ulici v Brně skončila tragicky

ilustrační foto: HZS JMK

BRNO – V pondělí dopoledne došlo v Uhelné ulici k tragické dopravní nehodě nákladního automobilu a motorkáře. Hasiči museli vyprostit motorkáře zpod nákladního auta. Motorkář bohužel svým zraněním na místě podlehl.

V pondělí krátce po půl jedenácté vyjely tři hasičské jednotky k nahlášené nehodě nákladního auta a motorky na ulici Uhelná v Brně. Hasiči po příjezdu ihned zahájili vyprošťování motorkáře, který uvízl pod nákladním vozem. „Pomocí zvedacích vaků se podařilo náklaďák přizvednout a za šest minut od příjezdu na místo byl zraněný vyproštěn a předán do péče posádce záchranářů. Přes veškeré nasazení a rychlost zásahu se nepodařilo muže zachránit a třicetiletý muž svým zraněním na místě podlehl,“ popsal mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška. „Policisté nehodu zadokumentovali a dále zjišťují její příčinu a okolnosti. V průběhu vyšetřování byla komunikace oboustranně neprůjezdná. Na objízdných trasách k závažným dopravním komplikacím nedocházelo,“ sdělil policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.