Řidič nedal přednost policistům, jel bez řidičáku a zdrogovaný

Ilustrační foto

BRNO – Mnoha trestných činů se dopustil jedenatřicetiletý muž v noci na úterý. Vše začalo tím, že nedal přednost policejnímu vozu, a poté se to s ním už vezlo. Platný zákaz řízení a zdrogovaná mysl byla jen třešnička na dortu.

Z vedlejší Pekařské ulice na Husovu se v noci vyřítil Citroen, aniž by dal přednost přijíždějícímu autu. K řidičově smůle se jednalo o vozidlo městské policie. Strážníci muže vybídli k zastavení a předložení dokladů a upozornili ho, že se právě dopustil dopravního přestupku. Poté ověřili jeho osobní údaje a nestačili se divit. Muž měl zákaz řízení, neměl tedy za volantem co dělat, navíc řídil pod vlivem drog, což prokázal test provedený přivolanými republikovými policisty. „Podezřelý měl v těle amfetamin a metamfetamin. Nyní je podezřelý z trestného činu a případ si převzala státní policie,“ uzavírá tisková mluvčí Markéta Vaňková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.