Po hádce s partnerem žena vysklila hrncem zastávku

Foto: MPB

BRNO – Pravou italskou domácnost měla třiatřicetiletá žena se svým šestapadesátiletým přítelem. Pohádali se spolu a ona ze vzteku rozbila hrncem zastávku na Komenského náměstí.

Svědkyně nahlásila, že viděla ženu hrncem vysklít skleněnou tabuli zastávky, poté i se svým partnerem se snažila schovat mezi cestujícími. Na strážníky byli oba sprostí a agresivní, nicméně podezřelá připustila, že čin udělala, na svou obhajobu ale dodala, že se pohádala se svým milým a snažila se vybít vztek. Dvojice se snažila rozhovor rychle opustit, muž hlídku navíc ohrožoval prudkými pohyby, musel být proto spoután. Žena do zákroku zasahovala, i ona skončila v poutech. „Našli jsme ještě poškozený a rozsypaný odpadkový koš, což bylo také dílem naštvané ženy. Oba skončili v rukou republikové policie,“ dodává tiskový mluvčí městské policie Jakub Ghanem.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.