Do ulic Brna vyjela Tramvaj hrdinů, přibližuje příběhy obyčejných lidí

Foto: DPMB

BRNO – Do brněnských ulic vyjela Tramvaj hrdinů, která přináší skutečné příběhy řidičů jezdících pro dopravní podnik. S těmi se můžou cestující seznámit pomocí letáků ve voze Porsche 1902.

Dopravní podnik na sociálních sítích představuje své pracovníky a popisuje jejich vztah k dopravě, řízení či práci, kterou vykonávají. Jelikož měly příspěvky ohlas, rozhodl se podnik vytisknout letáčky a rozmístit je ve voze 1902. Pro firmu pracuje téměř 2 600 zaměstnanců, z toho je 1 400 řidičů a řidiček. Ve voze se cestující seznámí s dvacítkou z nich – s trolejbusáky, šalináři, autobusáky, s těmi, co pracují na plný úvazek i brigádně.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Naši zaměstnanci jsou hrdinové, kteří se každý den starají o to, aby cestující bezpečně dovezli do práce, školy, na nákupy či za zábavou. Denně je všichni potkávají v ulicích a s důvěrou si k nim sedají do vozů. Každý z řidičů si zaslouží velký dík za práci, kterou pro město Brno vykonává,“ dodává generální ředitel Miloš Havránek. Tramvaj hrdinů potkají Brňané nejčastěji na linkách 2, 9, 3, 6, 4 a 5. Do budoucna se letáky rozšíří i do dalších vozů.