Zpestřete si léto 2022 regionální hrou „Poznáváme Baťův kanál a jeho okolí“

zdroj:Obce pro Baťův kanál

HODONÍN – Děti a jejich rodiče si mohou zpestřit toto léto regionální hrou „Poznáváme Baťův kanál a jeho okolí“. Zavede je do zajímavých míst v okolí Baťova kanálu, která možná ještě neznají. Při hře se tak navíc i něco nového dozví a poznají další místa.

Spolek Obce pro Baťův kanál organizuje prázdninovou hru „Poznáváme Baťův kanál a jeho okolí“. Úkolem je v průběhu měsíce června až září 2022 navštívit jednotlivá místa, která jsou zapojena do hry. Patří mezi ně nejen muzea, expozice, přístav, rozhledna, ale také zoo a koupaliště. Za návštěvu daného místa případně zodpovězení jednoduché otázky nebo splnění úkolu pak dostanete razítko do herní karty, která je součástí letáku. Některé místa jsou navíc označena jako BONUS a tam kromě razítka dostanete navíc i malou odměnu. Regionální hra trvá do 3. října. Do hry budou zapojeny karty s potřebným počtem razítek, které se k organizátorům dostanou nejpozději do 7. 10. 2022. Pro zapojení do slosování o věcné ceny je potřeba nasbírat aspoň 13 razítek, celkem jich můžete nasbírat 26. Hrací kartu s vyplněnými kontaktními údaji odevzdejte v některém ze zapojených razítkovacích míst, ideálně v informačním centru Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Skalica nebo Holíč.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Herní kartu s vyplněnými kontaktními údaji vyfoťte či naskenujte a pošlete na email: kocvarova@batacanal.cz, předmět: Regionální hra 2022 nebo ji s vyplněnými kontaktními údaji pošlete poštou na adresu: Obce pro Baťův kanál, Masarykovo nám. 53/1, 695 01 Hodonín. Děti do 18 let musí uvádět kontakt na svého zákonného zástupce. Po ukončení herního období dáme odevzdané vyplněné herní karty dohromady a budeme losovat výherce, které budeme následně kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Hraje se o 2 poukazy na plavbu lodí po Baťově kanálu a 40 dárkových boxů (tričko, stahovací vak, láhev na pití, box na svačinu, hrníček, pastelky). Přejeme Vám příjemné poznávání příhraničního regionu okolo Baťova kanálu a krásné zážitky.