Akce Přehrady FEST na Vranovské pláži nabídne dvoudenní program pro celou rodinu

Užijte si zábavný letní festival plný vody, slunce a zážitků! Jedinečná akce Přehrady Fest pro celou rodinu na jihomoravské Vranovské pláži nabídne nejen hudební vystoupení, ale i nabitý doprovodný program.

Těšte se na hudební hvězdy pod širým nebem, vystoupí třeba JELEN, POKÁČ, MIRAI, nebo MŇÁGA A ŽĎORP. Kromě hudební scény vyzkoušejte i lanový park, paintball, bumperball, vodní fotbal, aquazorbing, vodní skluzavku, půjčovnu koloběžek, kol, elektrokol, šlapadel a elektrolodí. Dobrodružnější duše se mohou plavit na jachtě s instruktorem. Připravena budou také šlapadla, veslice, kanoe i kajaky a mnoho dalšího. Ve všech ostatních lokacích bude možné brázdit vodní plochu na paddleboardu a lodičkách. Seč pak nabízí adrenalinový zážitek v podobě wakeboardu.

Hlavním lákadlem festivalu bude oblíbená oslava barev, inspirovaná indickým svátkem HOLI. Barevné exploze proběhnout v pravidelných intervalech přímo pod pódiem. Vezměte si s sebou vlastní bílé triko, světlé oblečení a sluneční brýle. Barvy jsou 100% přírodní, netoxické, šetrné k životnímu prostředí a pokožce. Užijte si to!

Akce se koná ve Vranově v autokempu Vranovská pláž 29.-30. července 2022. Vstupenky zakoupíte a bližší informace naleznete na webových stránkách Přehrady Fest.