Zdrogovaný muž se koupal v okrasném bazénku mezi úředníky

Ilustrační foto

BRNO – Neobvyklé místo pro koupání si zvolil devětadvacetiletý muž v Zábrdovicích. Bylo mu takové horko, že si v administrativním centru vlezl do okrasného bazénku a spokojeně se chladil.

Jakmile ho viděl personál, pobídl ho, aby vylezl ven.  Na to muž nereagoval, proto museli zaměstnanci požádat o pomoc strážníky. Jakmile plavec zaslechl, že volají policii, rychle vylezl ven a v mokrém oblečení se snažil odejít. Za malou chvíli byla na místě hlídka, která si promáčeného muže ihned všimla a chtěla ho zastavit. To se muži nelíbilo a začal kolem sebe kopat, dokonce se snažil hlídku napadnout. Ta ho proto musela spoutat.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Nečekané výkyvy nálad a rozšířené zorničky nám napověděly, že zřejmě bude pod vlivem návykových látek. Po nasazení pout proto putoval na záchytnou stanici,“ informuje tisková mluvčí Markéta Skřivánková. To ale pro muže nekončí, jelikož u bazénku poškodil dřevěný nábytek a dekorační rostliny v hodnotě devíti tisíc korun. Z neuposlechnutí výzvy a podezření z majetkového přestupku se bude po vystřízlivění zodpovídat správnímu orgánu.