Žena zazvonila na jinou s vidinou podnájmu, ta jí za to nafackovala

Ilustrační foto

BRNO – V Černých Polích došlo ke sporu mezi dvěma ženami, kdy jedna z nich zazvonila na druhou, což se obyvatelce nelíbilo a uštědřila návštěvnici pořádný flákanec. Nyní je podezřelá z přestupku proti občanskému soužití.

Sedmapadesátiletou ženu zajímaly podmínky podnájmu v bytovém domě, zazvonila proto na osmatřicetiletou obyvatelku. Ta se snažila otevřít jí dveře na dálku, technika ale zklamala, proto návštěvnice zmáčkla tlačítko zvonku podruhé. To ale ženu natolik rozčílilo, že za malou chvíli vyběhla z domu a udeřila starší z nich do obličeje. Poté zase zašla dovnitř. Napadená se s žádostí o pomoc obrátila na strážníky. „Tvář měla nateklou a začala se pořádně vybarvovat, lékařské ošetření však odmítla,“ dodává tisková mluvčí Markéta Skřivánková. Hlídka kontaktovala agresorku, která se k činu přiznala a dodala, že na ni neznámá nemá co zvonit. Případ dořeší správní orgán.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.