Nenechte si ujít znojemský festival Šramlfest

Znojmo – těšte se na akci plnou hudby, ale i divadla a výtvarna. Již 15. ročník festivalu Šramlfest nabídne poslední červencový víkend jak alternativní, tak pouliční, klubovou i jinou kulturu a to přímo v historickém centru města. Nenechte si ujít jedinečnou hudební nadílku, nezapomenutelné kulturní zážitky, dražbu uměleckých děl, či chutné víno od místních vinařů.

Program festivalu nabídne možnosti pro malé i velké. Děti jistě potěší Rytířské povídání o princi Bajajovi, nebo divadelní pohádka O princi z knížky s loutkovým workshopem.

Hudební scéna určená především pro ty dospělé ukáže mix kapel, zajímavé bude například maďarské trio Terra Profonda nabízející muziku s prvky tradiční lidové hudby, západního blues, jazzu i avantgardní hudby, nebo amsterdamská bluesová kapela My Baby. Z české hudební scény uslyšíte alternativně popovou kapelu Bert & Friends, či rokenrolovou kapelu Johan V.

Podrobný program:

Pátek 29. července 2022
16:00 Dřevěné divadlo – O princi z knížky
17:00 Tomáš Palucha (CZ)
18:30 BOO (CZ/AT)
20:00 Terra Profonda (HU)
22:00 The Grand East (NL)

Sobota 30. července 2022
15:00 Komedianti na Káře – Rytířské povídání o princi Bajajovi
16:00 Johan V. (CZ)
18:00 Bert & Friends (CZ)
19:00 Dražba uměleckých děl
20:00 Oum Shatt (DE)
22:00 My Baby (NL/NZ)

Akce se koná v prostoru Na Káře, na kouzelné vyhlídce pod Mikulášským kostelem v centru Znojma. Vstupné pořídíte přímo na místě, bližší informace naleznete na webových stránkách Šramlfest. Přijďte, jste srdečně zváni!