Zábavné vojenské aktivity a ukázky pro celou rodinu, to je Léto s vojenskou historií v Ořechově

Zdroj: Army Park Ořechov

Těšte se na již tradiční událost s vojenskou tématikou určenou pro děti i dospělé. Nejen milovníky všeho vojenského nadchne připravovaná akce Léto s vojenskou historií v zábavním parku Army Park Ořechov nedaleko Brna.

Přijďte se podívat na autentické bitvy, které nikde jinde neuvidíte. Kromě unikátních bojových ukázek a letecké show se můžete těšit na lety vrtulníkem a jízdy technikou. Uvidíte zde dobové tábory a nemocnici, zhlédnete prezentaci uniforem a výstavu historických zbraní. Nachystána je také paintball střelnice a prodej militarií. Samozřejmostí bude široký výběr občerstvení a nápojů.

Zbude-li vám čas a chuť, nezapomeňte na expozici vojenské historie ve vojenském muzeu. V muzeu uvidíte vojenskou historickou i současnou techniku. Prohlédnete si vojenské podzemní objekty v bunkru, například hangáry na raketové nosiče. Určitě vás zaujmou i drobné exponáty, které mapují armádní historii a současnost.

Nenechte si ujít tuto lákavou akci a to v sobotu 30. července 2022. Army park Ořechov se nachází na adrese Ořechov u Brna 740. Areál bude otevřen od 10.00. Připravované bitvy uvidíte v 11.30 a ve 14.00, leteckou show ve 13.00. Základní vstupné na místě činí 170 Kč, zlevněné 120 Kč. Buďte u toho!