Mladý muž se vymočil na restaurační zahrádce, svědka po upozornění zmlátil

Ilustrační foto

BRNO – Restaurační zahrádku s toaletou si spletl mladík v úterý večer v Bystrci. Když ho zákazník upozornil, aby to nedělal, se zlou se potázal.

Dvaadvacetiletého muže naštvala štamgastova výtka, aby tam nemočil a napadl ho tak nevybíravě, že mu způsobil krvavé podlitiny na obličeji. Poté i se svými přáteli odešel. Ostatní zákazníci zavolali na tísňovou linku a popsali, jak agresor vypadá a jakým směrem se vydal. Trojice chtěla odjet autobusem, všiml si jich ale pracovník obsluhující kamery a ihned kontaktoval dispečink dopravního podniku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Mezitím jsme přišli za napadenému a vzhledem k jeho zraněním jsme mu zavolali záchrannou službu. Zdravotníci ho ošetřili, muž odvoz do nemocnice odmítl,“ informuje tiskový mluvčí brněnské městské policie Pavel Šoba. Druhá hlídka podezřelého dopadla, za svůj čin se bude zodpovídat správnímu orgánu.