Dopravní nehoda dvou osobních aut u Bukoviny: Dva lidé se zranili

foto: SDH Jedovnice

BLANSKO – V sobotu před druhou hodinou odpoledne se střetli dva osobní automobily v obci Bukovina ve směru na Křtiny. Jedno z aut skončilo mimo silnici přetočené na bok. Dva lidé byli zraněni.

Hasiči ze stanice Blansko a obce Jedovnice na vozidlech vyjeli v sobotu k dopravní nehodě dvou osobních aut u Bukoviny. Jedno vozidlo skončilo mimo komunikaci přetočené na bok. Hasiči uzavřeli komunikaci a provedli protipožární opatření. Současně začali poskytovat předlékařskou pomoc dvěma zraněným, které po příjezdu záchranářů předali do jejich péče. Pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení otevřeli kapotu, aby bylo možné odpojit autobaterii. Po odjezdu záchranářů a zdokumentování místa události policisty byl provoz řízen jedním pruhem. Okolo vozidla byly ořezány náletové dřeviny, a pak bylo vytaženo pomocí hasičské cisterny. Následně hasiči asistovali při nakládání automobilu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.