Těšte se na ojedinělý strašidelný zážitek ve vile Löw-Beer

Vila Löw-Beer v Brně, foto: Muzeum Brněnska

Brno – máte-li pro strach uděláno, přijďte se podívat na jedinečnou akci. Letní kino v zahradě vily Löw-Beer vám nejprve nabídne dokumentární český snímek Za soumraku, který vám ukáže ta nejmysterióznější místa Evropy. Po projekci bude následovat strašidelná prohlídka Vily Löw-Beer, která bude jistě stát za to.

Obsahem celovečerního snímku Za soumraku je dobrodružství sedmi odlišných lidí, kteří se vydávají na cestu Evropou. A jaký je jejich cíl? Chtějí zažít na vlastní kůži nejmysterióznější místa, která si vytipovali. Co se stane, když se ocitnou uprostřed bermudského trojúhelníku Slovenska? Existují duchové nejstrašidelnějšího lesa Evropy? Jsou legendy pravdivé, nebo jen plné fantazie? Na tyto i další otázky nachází parta odvážných filmařů překvapivé odpovědi. Spolu s nimi se podíváte nejen na výjimečná místa, která stojí za to navštívit, ale poznáte i tamní kulturu, povahy lidí a ochutnáte národní speciality. Díky hlavním hrdinům zažijete nevšední momenty na každém kroku…

Film i strašidelnou prohlídku si můžete užít v pátek 12. srpna 2022 v 21.00. Vilu Löw-Beer najdete na adrese Drobného 22, Brno. Základní vstupné pořídíte za 120 Kč, vstupenky lze zakoupit zde. Více informací naleznete na webových stránkách pořadatele Kino Art.