Blíží se již tradiční Mezinárodní výstava vín Grand Prix Austerlitz

Grand Prix Austerlitz - mezinárodní výstava vín, zdroj: Moravská banka vín

Brno – pokud jste milovníci vína, přijdete si v polovině srpna jistě na své. Blíží se totiž již 19. ročník mezinárodní výstavy vín Grand Prix Austerlitz 2022. Těšte se nejen na bohatý výběr vín, ale i na unikátní doprovodný program.

Grand Prix Austerlitz nabídne 200 degustačních vzorků, budete mít tedy z čeho vybírat. Ochutnávky vám zpříjemní cimbálová muzika a folklorní soubor.

Výstava symbolicky připomíná bitvu tří císařů u Slavkova (Austerlitz) z roku 1805. Proto budou součástí kulturního programu i ukázky výcviku napoleonských vojáků. Zhlédnout můžete také ukázky Sabrage, neboli originální sekání sektů.

Přijďte si užít příjemné odpoledne, akce se koná v sobotu 13. srpna 2022 na Nové radnici v Brně na Dominikánském náměstí, v prostoru Křížové chodby a Rajské zahrady a to od 14.00 do 20.00. Vstupné s katalogem, skleničkou a žetony stojí 400 Kč, předprodej probíhá ve Vinotéce Dominikánské náměstí 10, Brno, nebo ve Vinotéce Hlinky 88, Brno. Vstupenky lze také zakoupit online na smsticket.