V sobotu hasiči zasahovali na D1 u dvou nehod, které dočasně uzavřely dálnici

ilustrační foto: ZZS JMK

BRNO-VENKOV – V sobotu uzavřely dálnici D1 hned dvě nehody většího počtu aut. Při zásahu záchranářů přistával vrtulník ke zraněnému dítěti.

Na 175. kilometru dálnice D1 u Říček ve směru na Brno zasahovaly v sobotu v půl páté odpoledne tři jednotky u nehody tří osobních aut a dodávky. Nehoda uzavřela dálnici, na místě přistával i vrtulník letecké záchranné služby. „Lékaři ošetřili jedno lehce zraněné dítě, které potom převezli do Dětské nemocnice Brno,“ uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Hasiči zajistili místo nehody a odtáhli havarovaná vozidla do odstavného pruhu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

V půl sedmé odpoledne se stala další nehoda dopravní nehoda dvou osobních aut a vozidla odtahovky na 169,5. kilometru D1 u Domašova ve směru na Prahu. Nehoda proběhla bez zranění a úniku pohonných kapalin. Hasiči zajistili místo nehody a po vyšetření od policie osobní auta odstavili do odstavného pruhu.