Akční výstava plná dobrodružství je určená nejen pro ty nemenší

Foto: VIDA! science centrum

Brno – VIDA! science centrum láká své návštěvníky na unikátní výstavu Tady bydlí Akčňákovi. Zábavné aktivity pobaví a zaujmou děti i dospělé. Užasnete, jaké zajímavé vychytávky jsou pro vás nachystané.

Na výstavě navštívíte domov rodiny Akčňákových. Na první pohled sice vypadá obyčejně, ale v každé místnosti si užijete spoustu zábavy. V kuchyni si zahrajete ping-pong s pánvičkami, v koupelně zdoláte překážkovou dráhu z prádelních šňůr a v ložnici si zaskáčete na posteli. Otestujete také rovnováhu v chůzi po cihlách, zlepšíte svou vytrvalost veslováním u pracovního stolu a zkusíte si při posilování nasadit masku superhrdiny. Dům Akčňákových je tu pro všechny, od atletů po pecivály.

Cílem výstavy je probudit v návštěvnících přirozenou radost z pohybu. Tento dům si užijí malí sportovci, ale i děti, které si myslí, že jen tak se hýbat je nuda“, sděluje manažerka centra Lucie Čáslavová.

Unikátní výstavu plnou aktivit můžete navštívit v rámci běžného vstupného do zábavního vědeckého parku VIDA! na adrese Křížkovského 12, Brno. Aktuální informace o otevírací době, vstupném i o samotné výstavě naleznete na stránkách VIDA! science centra.