Přijďte se s dětmi pobavit i poučit na Zážitkový den nejen s městskou policií Brno

foto: Městská policie Brno

BRNO – Nejrozsáhlejší akce brněnských strážníků pro rodiny s dětmi je po roce zpátky. Jako každý rok bude i letos vstup zdarma.

Zážitkový den (nejen) s městskou policií proběhne na dopravním hřišti Riviéra v Brně v sobotu 27. srpna od 10 do 17 hodin. Kvůli plánovaným opravám Bauerovy ulice se uskuteční výjimečně v dřívějším termínu. „Za Městskou policii Brno Vám předvedeme výstroj a výzbroj strážníků, člun, služební auta i motorky a mimo jiné i akční ukázky své práce,“ informoval mluvčí Městské policie Brno Martin Ghanem. Během celého dne budete moci s dětmi potkávat v areálu našeho maskota lišáka Foxíka. Zasoutěžíte si o spoustu výher. Zoo Brno si kromě hravých aktivit připravila i setkání se zvířátky.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Svá stanoviště s různorodými atrakcemi tam budou mít třeba i Technické muzeum v Brně, Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje, Policie ČR, Armáda ČR, Celní správa ČR, Dopravní podnik města Brna, BESIP, kluby policejní historie a mnozí další. Pořidit si můžete selfíčko s nafukovací maketou Marsu – Marsmelounem, který přiveze Hvězdárna a planetárium Brno. Centrum pro válečné veterány v Brně si připravilo panelovou výstavu s názvem Češi a Slováci na misi UNPROFOR 1992 – 1995. Zábavu u svého stánku zaručí i Hitrádio City Brno, které je mediálním partnerem akce a v Brně ho naladíte na 99 FM. Spolupracuje i Brněnský deník Rovnost. Tak přijďte a pozvěte i své známé, ať si s nimi můžete užít zážitky nabitý den.