Střet autobusu s osobákem na D2 u Velkých Pavlovic: Hasiči vyprošťovali řidičku z auta

BŘECLAV – Blízko Velkých Pavlovic na 32. kilometru dálnice D2 ve směru na Brno se v sobotu ráno střetl autobus s osobním vozem. Čtyři lidé byli zraněni, řidičku museli hasiči z osobního automobilu vyprostit.

V neděli v 6 hodin ráno se stala dopravní nehoda osobního auta a autobusu na 32. kilometru dálnice D2 ve směru na Brno. Při nehodě se zranili čtyři lidé z osobního auta. Hasiči zraněnou řidičku museli z nabouraného auta vyprostit. V autobusu jelo deset lidí a ze střetu vyvázli bez zranění „Těžce zraněnou řidičku osobního auta transportoval vrtulník do traumacentra Fakultní nemocnice Brno. Další tři zraněné převezla sanitka do břeclavské nemocnice. Jeden z nich utrpěl středně těžké zranění a další dva lehká,“ uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Řidička osobního auta narazila do autobusu zezadu. Podle prvotních informací se buď nevěnovala řízení nebo měla mikrospánek. Po nehodě se na dálnici vytvořila kolona, ale díky slabému provozu nedošlo k výraznějším dopravním komplikacím.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.