Zážitkový den s Městskou policií Brno chystá rozmanitý program

Zdroj: Městská policie Brno, oficiální stránka

Městská policie Brno pořádá na Dopravním hřišti Riviéra tradiční zábavnou akci nejen pro všechny své příznivce. Zážitkové aktivity si pro vás kromě Městské policie nachystali i další zajímaví hosté. Svou přítomností vás potěší třeba ZOO Brno, Technické muzeum v Brně, Armáda ČR, BESIP, kluby policejní historie a mnoho dalších. Zábavu po celý den si užijete s celou rodinou.

Pro návštěvníky bude nachystán bohatý program. Zhlédnete policejní výstroj a výzbroj, služební auta, motorky i akční ukázky policejní práce. Kromě policejních sborů vás čekají zvířátka ze zoologické zahrady, nebo ze záchranné stanice. S dětmi se pozdraví již známý brněnský maskot, lišák Foxík. Zábavu u svého stánku si přichystalo také Hitrádio City Brno.

Mimo to si můžete pořídit selfíčko s nafukovací maketou Marsu: Marsmelounem. Přiveze ho Hvězdárna a planetárium Brno. A Centrum pro válečné veterány v Brně si připravilo panelovou výstavu s názvem Češi a Slováci na misi UNPROFOR 1992 – 1995.

Nenechte si tuto zajímavou akci ujít! Velký Zážitkový den (nejen) s Městskou policií se koná v sobotu 27. srpna 2022 od 10.00 do 17.00 v Areálu dopravní výchovy Brno – Riviéra, Bauerova 7. Vstup je zdarma. Jste srdečně zváni!