Přijměte pozvání na první ročník Veselských dnů seniorů

foto: Vojtěch Peša

HODONÍN – Užitečné informace, kultura i zábava pro seniory v duchu „Pobavit, poradit, potěšit“. Takové je motto historicky prvních Veselských dnů seniorů ve Veselí nad Moravou.

Veselské kulturní centrum ve spolupráci s městem Veselí nad Moravou pořádá ve dnech 1. až 3. září Veselské dny seniorů. Pro návštěvníky bude připraven bohatý kulturní program. Těšit se můžete na promítání filmů v místním kině Morava, ale také hry a jiné aktivity. Pro zvědavce budou připraveny přednášky ohledně bezpečnosti pro seniory, rad a tipů do seniorské domácnosti, nebo třeba dědického práva. Navštívit můžete také stan Jihomoravského kraje, kde se dozvíte o slevách a výhodách Senior pasů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Čtvrteční večer obohatí slavnostní zahajovací koncert na Panském dvoře, kde vystoupí soubory Základní umělecké školy Veselí nad Moravou, ale také cimbálová muzika Svobodica. Na páteční večer bude v sále kulturního domu připraveno divadelní představení Svatba na klíč v podání Divadla Hrozen. Sobotní program bude v propojení s regionálními trhy, které doplní Dechová hudba Šohajé, Vinařinka a další. Příjemným doplněním akce může být také návštěva výstavy Legiovlaku. Vlak bude stát na nádraží ve dnech 30. srpna až 4. září. Vstup na akce bude pro seniory zdarma. Zajištěn je bezbariérový přístup.