Brňanka pozvala dál známého, po hádce ji poplival a ujel na kole

Ilustrační foto

BRNO – Ostrou výměnou názorů skončila návštěva třicetiletého muže u jeho známé, která ho pozvala k sobě domů. Poté, co se pohádali, muž ženu poplival a spěšně odjel na jízdním kole pryč.

Mladá žena zaslechla v sobotu bouchání na balkonové dveře, za kterými stál její známý. S dobrou vírou ho pozvala dál, po malé chvíli se ale ostře pohádali, čímž muže rozčílila tak, že začal rozhazovat její věci po bytě. Následovalo napadení, kdy ji udeřil do hlavy, plivl  na ni, nasedl na kolo a odjel pryč. „Napadená odmítla lékařské ošetření, které jí strážníci nabídli. Známého jsme v okolí nikde nenašli, podařilo se nám však zjistit jeho totožnost,“ informuje tiskový mluvčí Pavel Šoba. Hlídka také ženě doporučila, jak se má zachovat, kdyby se nezdvořák vrátil. Nyní je podezřelý z přestupku proti občanskému soužití a případ dořeší správní orgán.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.