Zahradní slavnost skloubí zábavu i zdraví

Zdroj: Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace

Znojmo – přijďte již tento čtvrtek do Nemocnice Znojmo. Zahradní slavnost nabídne příjemně strávené odpoledne se spoustou zábavy. A vy zde můžete zároveň udělat i něco pro své zdraví! Akce s bohatým programem je určena pro celou rodinu, malé i velké, nudit se určitě nebudete.

Těšte se mimo jiné na hasiče, policisty i záchranáře. Uvidíte ukázku hašení hořícího oleje vodou, fingovanou dopravní nehodu s ukázkou vyprošťování s pomocí hydraulických kleští, simulaci hašení ohně na střeše domečků a hasičskou pěnu. Prohlédnete si vybavení služebního policejního vozu a velké sanitky, či ukázky resuscitace jak dospělých, tak dětí. Neméně zajímavá bude jistě ukázka napadení agresorem ve spolupráci s psovody.

Se svými dravými ptáky se představí sokolník František Miroš a střílení na branku vás naučí junioři z HC Aptec Orli Znojmo. Ti nejmenší se zabaví malováním na obličej, nebo výrobou magnetek.

Nemocnice Znojmo si pro vás také připravila ukázku tejpování fyzioterapeuty, či procházku po balančním chodníku. Změří vám tlak i tuk v těle a poskytne výživové poradenství.

Chybět samozřejmě nebude ani hudba, k poslechu a tanci zahraje kapela Cauliflower Band. Dostanete-li hlad, nebo žízeň, v nabídce budou dobroty z grilu, zmrzlina, sladké překvapení i kvalitní vína, káva a nealko.

Zahradní slavnost se koná ve čtvrtek 1. září 2022 od 15.00 do 19.00 v zahradě Nemocnice Znojmo na adrese MUDr. Jana Janského 11. Vstup je volný, podrobné informace naleznete na facebooku zde. Jste srdečně zváni!