Neoprávněně vybral platební kartou 17 tisíc. Poznáte muže na fotografii?

foto: Policie JMK

ZNOJMO – Policie žádá veřejnost o spolupráci při zjištění totožnosti neznámého muže,, který neoprávněně získal přihlašovací údaje k platební kartě a vybral z cizího účtu peníze.

Policie pátrá po pachateli, který neoprávněně získal přihlašovací údaje k platební kartě čtyřiadvacetileté ženy ze Znojemska. Pak z jejího účtu vybral v bankomatu v Praze 4 v ulici Severozápadní celkem 17 tisíc korun. Policisté žádají veřejnost o spolupráci. „Jestliže někdo muže na přiložených fotografiích pozná, nechť nás informuje prostřednictvím linky 158. Jedná se o osobu, která by mohla k objasnění tohoto případu významně přispět. Děkujeme za ochotu a vstřícnost a zároveň občanům připomínáme, aby byli velmi opatrní. Nikomu nesdělujte své přihlašovací údaje do internetového bankovnictví ani čísla své platební karty,“ varovala policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.