Vážná nehoda na dálnici D2 na Břeclavsku: Celkem 10 zraněných, několik museli vyprostit hasiči

foto: HZS JMK

BŘECLAV – V neděli po třetí hodině odpoledne se zranilo deset lidí včetně dětí při nehodě dvou osobních aut a dodávek u Uherčic na Břecavsku na 22. kilometru dálnice D2 ve směru na Bratislavu.

Hasiči a záchranáři v neděli odpoledne zasahovali u nehody tří vozidel na 22. kilometru dálnice D2 u Uherčic ve směru na Bratislavu. Záchranáři ošetřili celkem 10 zraněných lidí včetně dětí. Několik osob muselo z aut vyslat hasiče. Situaci navíc komplikovala prudká průtrž mračen. Jak popsal mluvčí záchranářů Michaela Bothová, operátoři záchranné služby vyslali k nehodě tři záchranářské posádky, vrtulník a také velkokapacitní sanitku, určenou pro situaci, kdy se předpokládá větší množství pacientů. Ženu se středně těžkými poraněními transportoval vrtulník do Fakultní nemocnice Brno a muže odvezla sanitka do Úrazové nemocnice. „V péči jsme dále měli, s podezřením na těžké zranění jsme její převezli do Dětské nemocnice v Brně. Tam jsme směřovali také nezletilou dívku k vyloučení vážnějších zranění.

Staňte se členy FB skupiny  Život v Jihomoravském kraji  a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru , kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

foto: ZZS JMK