Největší aromaterapeutický a bylinářský festival v České republice se blíží

Zdroj: Otevřená zahrada

Brno – vydejte se do Otevřené zahrady sídlící přímo v centru města, chystá se zde již tradičně Festival Aromaterapie & Bylinky 2022. Dozvíte se vše o léčivých rostlinách, přírodní kosmetice, nebo také aromaterapii a užijete si báječný den plný bylinek a vůní!

Ve venkovních i vnitřních prostorách se dozvíte mnoho zajímavého. Těšte se na 25 workshopů a přednášek s unikátním programem. Mimo jiné třeba zjistíte, jak sušit byliny, jak vyrábět vůně, či jakým způsobem vařit divoké rostliny. Zeptat se na vše, co vás zajímá, můžete v poradnách bylinářů a aromaterapeutů.

Lákadlem je aromajarmark, který nabídne čistou přírodní kosmetiku, dobroty z léčivých rostlin, bylinné čaje a sirupy, éterické oleje, knihy a mnoho dalšího. Na festivalu najdete také oblíbenou gastrozónu s nabídkou jídel a dezertů s bylinkami, aromatických limonád a kávy i vína.

Akce, která se koná v neděli 18. září 2022 od 10.00 do 18.00, zaujme širokou veřejnost. Zkrátka nepřijdou ani nejmenší návštěvníci, pro které budou nachystané dílničky. Náplň festivalu je velmi pestrá, podrobný program naleznete na webových stránkách Aromaterapie & bylinky. Otevřená zahrada se nachází na adrese Údolní 33, Brno, plné vstupné na akci na místě pořídíte za 650 Kč, snížené za 420 Kč. Využít můžete i předprodej, vše o vstupenkách je uvedeno zde. Jste vítáni!