Hromadná nehoda čtyř aut na pánovské křižovatce u Hodonína si vyžádala tři zraněné

foto: HZS JMK

HODONÍN – Na silnici I/55 u Hodonína na křižovatku ve směru na Ratíškovice vyjeli hasiči a záchranáři k dopravní nehodě dvou osobních aut, nákladního automobilu a dodávky. Tři lidé skončili v péči záchranářů.

Před devátou hodinou bourala na I/55 u Hodonína dvě osobní auta, jedna dodávka a jeden nákladní vůz. Muž středního věku zřejmě utrpěl lehká zranění. „Při našem příjezdu byl pacient při vědomí. Zkontrolovali jsme jej, ošetřili a k další péči jsme ho vezli do hodonínské nemocnice,“ uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Také žena středního věku a starší muž skončili po ošetření záchranářů v hodonínské nemocnici s lehčími zraněními. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření. Únik provozních kapalin zlikvidovali sorbentem. Na žádost policie odtáhli nákladní auto mimo silnici a uklidili ji od trosek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.