Bourali a zmizeli. Neznámí řidiči ujeli v Hodoníně od dopravních kolizí

ilustrační foto

HODONÍN – Hodonínští dopravní policisté prověřují dvě dopravní nehody, ke kterým došlo v Hodoníně, kdy řidiči způsobili dopravní kolize, ale nezachovali se správným způsobem a z místa ujeli.

Ve dnech 12. září nebo 13. září došlo v Hodoníně k poškození stojícího vozidla Peugeot 207 v ulici Husova před domem číslo 30. Nezjištěný řidič zřejmě při vjíždění na podélné parkovací místo d tohoto Peugeotu narazil, poškodil ho a následně z místa odjel.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

K další nehodě došlo ve dnech 15. září nebo 16. září v Partyzánské ulici v Hodoníně. Neznámý řidič vyjížděl z parkoviště restaurace U Piráta a zřejmě se nevěnoval řízení. Při tomto manévru naboural do zaparkovaného Mercedesu Benz B 200. Potom z místa odjel pryč. „Zmiňovaní řidiči nebo svědci těchto nehod se mohou ozvat na telefon 974633260 nebo přímo na linku 158,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.