Den otevřených dveří nabídne plno zajímavostí a zábavy pro širokou veřejnost

Zdroj: Brněnské komunikace a.s.

Brněnské komunikace již tradičně pořádají zábavný Den otevřených dveří. Poslední zářijová neděle tak bude ve znamení her a nabitého programu pro celou rodinu.

Těšte se mimo jiné na ukázku policejních sborů, či ukázku odtahu vozidla. Obdivovat můžete i hasičský záchranný sbor. Uvidíte značkovače vodorovného dopravního značení a navštívíte Tattoo point. Vyzkoušíte si také jízdu zručnosti na Segway, nebo se zúčastníte závodů na překážkové dráze s RC auty.

Děti určitě uvítají projížďky ve specifických vozech typu zametadlo a kropička, dámy se mohou zúčastnit workshopu s výrobou korálkových náramků. Nebudou chybět ani oblíbené prohlídky pivovaru Hauskrecht. Zajímá-li vás Centrální technický dispečink Brněnských komunikací, jistě rádi přivítáte nabídku  prohlídky i se zajištěnou dopravou. A vyhládne-li vám, využijte celodenní nabídku občerstvení.

Nenechte si tuto zajímavou akci ujít! Den Otevřených dveří se koná v neděli 25. září 2022 od 10.00 do 16.00 v provozním areálu Brněnských komunikací v Brně na ulici Masná 7. Jste srdečně zváni!