Řidiči, pozor na další uzavírku!

Ilustrační fotografie

TRUTNOVSKO – Nemilá zpráva postihne všechny motoristy na dobu necelého půl roku. Chystají se totiž rozsáhlé stavební úpravy, které povedou k postupné uzavírce. Investice přijde město na několik milionů korun.

V pondělí 15. března byla zahájena významná stavební akce letošního roku ve městě Dvůr Králové nad Labem. Jde o obnovu vodovodu a kanalizace v ulici Zborovská, práce proběhnou ve dvou etapách. Dojde k postupné uzavírce ulice a řidiči musí počítat s objížďkou. Druhá etapa bude dokončena v srpnu a město za úpravy zaplatí ve výsledku přes deset milionů korun. „Během 1. etapy, která potrvá zhruba dva měsíce, budou stavbaři pracovat v úseku od křižovatky s ulicí Dukelská po křižovatku s ulicí Sadová. Objízdná trasa bude vedena ulicemi Dukelská, Legionářská a Čelakovského. V případě stavebních prací během 2. etapy v úseku od křižovatky s ulicí Sadová po křižovatku s ulicí Čelakovského povede objízdná trasa ulicemi R. A. Dvorského a Sadová,“ dodává za město Miroslava Kameníková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.