Cestující, pozor na úplnou uzavírku

Foto ilustrační

NÁCHODSKO – Motoristům stavební úpravy silnice a okolních staveb přinesou nemalou komplikaci v podobě úplné uzavírky, která potrvá déle než půl roku.

Nový týden přinesl nejen celorepublikové postupné rozvolňování, ale také úplnou uzavírku obyvatelům Náchodska. Jedná se o Velké Poříčí a Hronov. Od pondělí 12. dubna bude prováděna rekonstrukce vozovky včetně souvisejících staveb, část silnice je rozdělena na dva pracovní úseky. Práce potrvají až do konce října. „Jedná se o ul. Náchodské v k. ú. Velké Poříčí od čerpací stanice po křižovatku s místními komunikacemi ul. Příčná a Na Škvárovně. Dále o ul. Hostovského v k. ú. Hronov od křižovatky s místní komunikací – ul. Havlíčkova po křižovatku se silnicí II/567 – ul. Kostelecká. V rámci druhého úseku bude též uzavřena část silnice III/303 4 v ul. Smetanova v k. ú. Hronov, která navazuje na uzavřenou část silnice II/303. Objízdná trasa povede ve směru jízdy z Hronova po silnici II/567 přes Zbečník do Horního Kostelce, dále po silnici III/567 2 do Červeného Kostelce a poté po silnici I/14 přes Horní Radechovou a Dolní Radechovou do Náchoda na okružní křižovatku silnic I/14 a II/303 a místní komunikace (u Itálie) – obousměrně,“ říká za město Náchod Nina Adolf.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.