Omezení v dopravě brzy skončí, práce budou hotové

Foto: Oficiální www města Hradec Králové

HRADEC KRÁLOVÉ – Řidiči, kteří tímto místem denně projíždějí, si budou moci konečně oddychnout. Stavební práce by měly být hotové na konci podzimu a občané žijící v blízkém okolí budou mít novou protihlukovou stěnu.

Od dubna letošního roku probíhají na výpadovce na Pardubice podél Rašínovy třídy stavební práce za účelem vybudování protihlukové stěny. Z tohoto důvodu muselo dojít k omezení v dopravě, řidiči mohli využít o jeden jízdní pruh méně. Vše by mělo být hotovo koncem listopadu. Důvodem výstavby byl nadměrný hluk projíždějících aut pro občany žijící v těsném okolí silnice. „Za ta léta, co tu žijeme s manželkou v jednom z bytů, jsme si na dopravní situaci zvykli. Ale chápu záměr města. Těším se, že se doprava zase brzy vrátí do starých kolejí, mít totiž o jeden pruh na silnici méně bylo opravdu znát,“ dodává bankovní úředník Stanislav N.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.