Osmašedesátiletý senior se ztratil na výletě. Neviděli jste ho náhodou?

foto: Policie ČR

TRUTNOVSKO – Policisté přijali v pátek ve večerních hodinách na tísňové lince telefonát, ve kterém volající oznamovala, že je organizátorka rekreačního pobytu v obci Rudník. Sdělila, že postrádá seniora, který se s batohem kolem půl desáté dopoledne, vydal na výlet, ale z něj se už nevrátil.

„Pohřešovaný prý nevlastní mobilní telefon a neužívá žádné životu důležité léky. Muž se měl vrátit na večeři jako předchozí dny. Což se však nestalo,“ říká policejní mluvčí Šárka Pižlová. Trutnovští policisté žádají veřejnost o pomoc s pátráním po pohřešovaném muži. Pokud jste muže, odpovídajícího níže uvedenému popisu viděli, nebo víte kam šel, zavolejte prosím neprodleně na linku 158.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

MARTIN LUSKA, je vysoký 170 cm, má střední postavu, krátké šedivé vlasy a hnědé oči. Při odchodu měl na sobě oblečenou modrošedou bundu, modré manšestrové kalhoty a černé šněrovací boty. Senior při chůzi napadá na nohu.