Čtenáři, knihovna se dočkala významných úprav

Foto ilustrační

HRADEC KRÁLOVÉ – Na návštěvníky jedné z poboček knihovny čekají změny, které by jim výrazně měly zlepšit komfort. Týká se to především nejmenších čtenářů, investice se nakonec vyšplhala na necelý milion korun.

V uplynulých třech měsících zajistila Správa nemovitostí HK v městské knihovně v Malšovicích důležité úpravy. Bylo vyměněno schodiště a rekonstruováno sociální zařízení jako např. elektroinstalace nebo sociální obklady či dlažby. Náklady se pohybují ve výši přesahující částku devět set tisíc korun. „Nově vybudované schodiště do prvního patra napomohlo ke zvýšení bezpečnosti malých čtenářů, kteří mají své oddělení právě zde, přízemí knihovny využívají dospělí čtenáři. Zrealizovanou opravou došlo k výraznému zlepšení komfortu jak pro návštěvníky, tak také pro zaměstnance knihovny, kteří byli při realizaci díla velice vstřícní a nápomocní,“ dodává za SNHK Amália Moličová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.