Dětské hřiště čeká rekonstrukce

Foto: Oficiální www města Trutnov

TRUTNOV – Přes šedesát dětských hřišť se má postupně dočkat rekonstrukce a modernizace, jedno z nich by mělo být hotové ještě do konce roku. V mnohamilionové investici je počítáno i s nákupem nových herních prvků.

Technické služby mají v úmyslu provést rekonstrukci dětského hřiště vedle společenského centra UFFO a to ještě do konce tohoto kalendářního roku. Gumová dopadová plocha bude kompletně vyměněná a rozšířená směrem k pěší zóně, přidány budou také nové herní prvky jako trampolína, pružinová houpačka nebo prolézačka ve tvaru rakety. Rozšíření a modernizace hřiště by mělo stát jeden milion dvě stě tisíc korun. „Rekonstrukce bude probíhat od 10. listopadu do 15. prosince a z toho důvodu bude hřiště dočasně uzavřené. Právě kvůli jeho velké vytíženosti jsme úpravy naplánovali až na pozdní podzim,“ říká za Technické služby Trutnov Jakub Rosi.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.