Salón republiky se připravuje na Vánoce

Ilustrační obrázek

HRADEC KRÁLOVÉ – Město se začíná připravovat na adventní čas, který by měly doplnit vánoční trhy, pokud to situace ohledně koronaviru umožní. Občané se mohou těšit na rozšířenou vánoční výzdobu nebo vánoční autobus.

Rozšířenou vánoční výzdobu začaly technické služby instalovat už v říjnu, zahájení adventu pak proběhne v neděli 28. listopadu. Město bude mít opět dva vánoční stromky, jeden na Masarykově a druhý na Velkém náměstí. Chybět by neměly ani tradiční adventní trhy, které se uskuteční na Velkém náměstí, pokud to protiepidemická opatření dovolí. Zřízena bude také speciální vánoční autobusová linka a instalace vánoční výzdoby vyjde včetně provozu na více než sedm set tisíc korun. „Novinkou pro letošní svátky je rozšíření vánoční výzdoby na Velkém náměstí. Po obvodu části náměstí budou nové jednotné symboly, které by měly doplnit a dozdobit vánoční trhy,“ dodává primátor města Alexandr Hrabálek.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.