Auto narazilo do stromu, jeden pasažér na místě zemřel

Ilustrační fotografie

HRADEC KRÁLOVÉ – Policisté vyšetřují dopravní nehodu, při které jeden z účastníků svým zraněním na místě podlehl a druhý byl převozen do nemocnice. Kvůli zraněním museli u řidiče provést odběr krve, dechová zkouška nebyla možná.

V úterý dopoledne došlo v Pouchovské ulici k dopravní nehodě osobního vozu značky Daewoo. Jel v něm pětapadesátiletý řidič s o rok starší spolujezdkyní a z dosud neznámých důvodů se s autem dostal do protisměru. Jízdu následně nezvládl a narazil s vozem do stromu. Na místo se musely dostavit všechny složky IZS, u řidiče nemohla být z důvodu zranění provedena dechová zkouška. Žena bohužel nehodu nepřežila. „Po dobu šetření dopravní nehody byla komunikace průjezdná kyvadlově jedním pruhem. Příčina a veškeré okolnosti této tragické události jsou předmětem šetření hradeckých policistů,“ dodává policejní tisková mluvčí Eliška Majerová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.