Seriál Ordinace šel už když byl Martin Schreiner malý! Teď v ní řádil jako Presley

V předposledním dílu Ordinace v růžové zahradě 2, který bude uveden před Vánocemi, nazvaném Teď jsi volná, se pro velké pobavení diváků představil Martin Schreiner jako komický imitátor Elvise Presleyho. A moc si to užil!

Zpěváka Martina Schreinera asi netřeba představovat. Talentovaný a sympatický čtyřiadvacetiletý zpěvák se na Nově nejprve v loňském roce uvedl jako třetí nejlepší v SuperStar, díky čemuž následně získal angažmá v sedmé řadě oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Tam naplno předvedl jak svůj velký hlasový rozsah, tak prokázal obrovský smysl pro humor, jakož i schopnost dělat si legraci ze sebe sama. A právě tyto Martinovy schopnosti přivedly tvůrce Ordinace k myšlence, že jej obsadí do role imitátora Elvise Presleyho, kterého si lékař Vojta (Ivan Lupták) pozve, aby za doprovodu jeho zpěvu požádal svou vyvolenou, zdravotní sestru Radku (Anna Julie Slováčková), po všech peripetiích konečně o ruku.

„Na Ordinaci jsem se díval s rodiči už jako dítě. A často jsem si při tom představoval, že až budu jednou slavný, budu v ní hrát,“ směje se Martin. „A protože věřím, že sny se plní, také se tak stalo. Když mi zavolali, měl jsem strašnou radost! Chápu, že jako doktor bych nevypadal zcela uvěřitelně, takže mě ani nepřekvapilo, že mi byla nabídnuta úloha čistě komická. Musím říct, že roli imitátora Elvise Presleyho jsem si užíval od první do poslední klapky. Tvář mi na ni ostatně dala skvělou průpravu. Navíc všichni v Ordinaci byli úplně super a já se po delší době potkal s Aničkou Slováčkovou, se kterou jsem v Tváři zpíval Pokáče. Natáčení Ordinace tak pro mě bylo super zážitkem a hlavně to byla velká sranda!“ doplňuje zpěvák.

Zdroj TV Voyo